Türkiye dünyaya umut oldu, bu durum onlara çok dokundu!

Türkiye dünyaya umut oldu, bu durum onlara çok dokundu!

Uğur Dündar, Yılmaz Özdil analiz kasmak için düzenli olarak yaptıkları evden canlı yayınlarda Türkiye´nin dünyaya yardımını aşağılayıp hükümeti topa tuttu

Uğur Dündar´dan Sözcü tv yayınında duygu sömürüsü 

Yılmaz Özdil´den ise hükümetin maske desteğini itibarsızlaştırmak için yorumlar.

Uğur Dündar, emekli maaşını çekememekten şikayet ediyor. Yılmaz Özdil ise Türkiye´nin dünyaya tıbbi yardımda bulunmasından rahatsız.

EDEBİYATA DEVAM

Yılmaz Özdil´in ifadeleri : "Benim bildiğim kadarıyla krizden önce hastaneler maskeyi tanesi 17 kuruşa satın alıyormuş. 15 kuruşluk maskeyi dağıtmayı beceremediler, salgın günlerinde Kanal İstanbul ihalesi yapmayı çok güzel beceriyorlar.  Bana sorarsanız bir yandaş müteahhite versinler bu maske işini de maske bulalım. İyice rezalete dönüştü. Türkiye’nin dünyada yardım etmediği tek ülke Türkiye. Bu efsane devam ediyor."

Öte yandan Özdil ve Dündar´ın kaynaksız eleştirileri devam ederken; Eczacı odaları Türkiye´nin tüm illerinde maske dağıtıldığını doğruladı.

UYGULAMA KOLAYLAŞTIRILDI

Eczacı Odası, eczanelerde ücretsiz maske dağıtımı esnasında yaşanılan yoğunluğun azaltılması yönünde Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) ile görüşmeler sonucunda yeni düzenlemeler yapıldığını açıkladı. 

Açıklamada şu bilgilere yer verildi: "Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışanlar ile herhangi bir iş yerinde SSK'lı olarak çalışan vatandaşlarımız,  maskelerini çalıştıkları kurum ve işyerlerinden temin edeceklerdir."

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.