Birileri "bilmeden de olsa" Pedofili çalışmalarına böyle destek oluyor!

Birileri "bilmeden de olsa" Pedofili çalışmalarına böyle destek oluyor!

Cumhuriyet Halk Partili Kent Konseyleri´nin #lgbticocuklarvardır kampanyası sosyal medyada tepki uyandırmıştı. Gündem unutulup giderken Türkiye´de eşcinsel hareketlerin çocuklara yönelik çalışmaları korku saçıyor!

Pedofili vahşetini-iğrençliğini meşrulaştırma çabaları

Ülkemizde bazı siyasi grupların da desteklediği "eşcinsel çocuk hareketlerinin" ne kadar korkunç olduğuna gelin yakından bakalım! CHP'li Kadıköy ve Şişli Belediyelerinin desteklediği "kent konseyleri" ve benzer kurumlarda 23 Nisan 2020 tarihinde denenen bir "lgbt çocuk" algısı korkunç gerçeği bir kez olsun hissettirse de konu gündemden düştü.

chpli-kadikoy-ve-sisli-belediyelerinin-destekledigi-kent-konseylerinin-escinsel-cocuk-afisleri.jpg

dogu-perincek-chpnin-escinsel-cocuk-sapkinligina-sessiz-kalmasini-elestirdi.jpg

Konuya ilişkin ise yabancı yayın organları "Euronews" "BBC" hala Türkiye´deki eşcinsel hareketleri destekler yayınlara ve haberlere yer veriyor. 

Araştırmacı Yazar Sevda Dursun yaptığı araştırmada ilginç gözlemlerini aktardı. Dursun, "Almanya’da tıp doktorası yapan TEDx konuşmacısı Mirjam Heine, “Pedofili, değişmez bir cinsel yönelimdir” diyerek pedofilinin ‘‘istemsiz duygular’’ olarak kabul edilmesini istedi.

Aynı şekilde BBC de bir pedofili ile yapılan röportajı yayınlayarak “Pedofillerin yargılanmaya değil, anlaşılmaya ve yardım edilmeye ihtiyacı var” denilerek bu iğrençlik masum gösterilmeye çalışıldı.

Bunlar hep alıştırma antramanları. Şartlar ne olursa olsun “Aşk aşktır” sloganını savunanların, yakın zamanda pedofiliyi savunur duruma geçeceklerine hiç şüphe yok. Hatta bunun pek çok devlet başkanı, zengin, sporcunun da katıldığı sapkın ayinleri en acıklı ritüeli olduğu, bunlara katılanlardan birinin de Obama olduğu çok defa haber ve ifşaatlara konu oldu. Bunun en meşhurlarından biri de “pizza gate” skandalıydı.

LGBT, cinsiyetsizlik ve pedofili aynı kategoride değerlendirilmesi gereken kavramlardır. Zira Avrupa’da eşcinsellik propagandası anaokullarına kadar girdi. Bugün “Onur(suzluk) Yürüyüşü” adıyla 8-10 yaşındaki küçücük çocukları “cinsel obje” gibi gösteren giysiler giydirerek, dünyanın en “medeni” şehirlerinin caddelerinde dans ettirdiklerini gördük. 7-8 yaşlarındaki çocuklara ebeveynleri desteğiyle drag queenlik yaptırılarak bu sapıklığı çocuklara da bulaştırma konusunda oldukça mahirler.

Yeni moda çocuk drag queenler

Bunlardan en ünlüleri Desmond Napoles (sahne adı Demond Amazing) hem LGBT savunuculuğu yapıyor hem de çeşitli gay barlarda sahne alarak dans ediyor. O sırada ABC, CNN gibi kanallar da bu drag queeni “Dünyanın geleceği” şeklinde lanse ediyor.

12 yaşında birçok ödül alan bu çocuktan, “12 yıllık yaşamında toplumu için çok şey başardı” şeklinde haberler yapılıyor. Eşcinsellik tabii bir tercih olmadığına göre, aileyi ifsad eden bu yaklaşımı eleştirmek, tartışmak “homofobi” olarak tanımlanamaz.

Bu tanımlama üzerinden insanların düşüncelerini söyleyerek uyarıda bulunmaları, gelecekteki tehlikeleri beyan etmeleri engellenemez. Hiç kimse eşcinsellere şiddet uygulanmasını savunmuyor, eşcinsellik normal gösterilerek gencecik beyinlerin bu ifsada özendirilmemesi için önlem alınması isteniyor. Bu isteğimizden hiçbir zaman dönmeyecek ve bu sapık eylemi hiçbir zaman normal kabul etmeyeceğiz. Aile ile birlikte neslin devam etmesi ve nesebin bozulmaması için, çocuklarımızı bu sapıklığa karşı korumak hepimizin boynunun borcudur.

Sağlıklı bir nesil yetiştirmenin çocuklarımızı, gençlerimizi sapkın anlayışlara karşı eğitmek, bilinçlendirmek ve korumaktan geçtiğini, bu noktada hepimize sorumluluk düştüğünü unutmayalım.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.