Perinçek, kendisine suikast girişiminde bulunan ekibin başındaki İYİ Parti milletvekilinin ismini açıkladı!

Perinçek, kendisine suikast girişiminde bulunan ekibin başındaki İYİ Parti milletvekilinin ismini açıkladı!

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Periçek, 1998 yılında, kendisine suikast girişiminde bulunan ekibin başındaki İYİ Parti milletvekilinin ismini açıkladı...

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Periçek, kendisine 1998 yılında suikast girişiminde bulunan ekibin başındaki İYİ Parti milletvekilinin ismini açıkladı.

Perinçek, kendisine suikast girişiminde bulunan ekibin başındaki İYİ Partili vekilin Müsavat Dervişoğlu olduğunu söyledi.

perincek-ekran-goruntusu.png

Doğu Perinçek, "Bana suikast düzenlemek isteyen isim, İYİ Parti yöneticisi Müsavat Dervişoğlu" dedi.

Perinçek sözlerine şöyle devam etti:

Müsavat Dervişoğlu İzmir MHP'nin yöneticilerinden ve bir çocuk bu suikastte görevlendirilen bir çocuğu buldular ve iki-üç gün sorguya çektiler. Çocuk hem el yazısıyla hem de ses ve görüntü olarak, 7-8 kişiyi bir minibüse dolduruyorlar İzmir'den ve suikast için Ankara'ya getiriyorlar 1998 Eylül ayında. İşte burada örgütlenmeyi yapıyorlar fakat çocuğun anlattığı, o sırada diyor ki "Doğu Perinçej tutuklandı ve bu yüzden suikast yapamayacağız" ve İzmir'e geri dönüyorlar. O çocuk ise İzmir Hatay Ülkü Ocakları'ndan o sıralar.

'MERAL AKŞENER TSK VE EMNİYETİ KİM ADINA DİNLEDİ?'

Meral Akşener'in TSK'yı dinlettirdiğini ifade eden Perinçek, "TSK'yı kim dinler? CIA dinler, MOSSAD dinler. Devletin İçişleri Bakanı TSK'yı dinler mi? Buradan Akşener'e soruyorum, kim adına dinliyorsun? Bu ne biçim milliyetçiliktir" şeklinde konuştu.

Perinçek'in konuşmasından satır başları şu şekilde:

İYİ Parti bir operasyon partisi. MHP'nin içinden kopardılar çünkü MHP Amerikan emperyalizmine karşı mücadele ediyor.

İYİ Parti'deki taban vatansever ve milliyetçi. Yöneticilerin de yüzde 80'i bu ülkenin insanları. Ama Meral Akşener'in etrafından işte Müsavat Dervişoğlu, Kavuncular çıkıyor, dökülüyor.

ABD, MHP'yi bölmek için Meral Akşener'i kullandı. Meral Akşener'e göre 15 Temmuz gecesinde ABD adına o darbeyi yapanlar çaycı, çorbacıyımış, hale bakın.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.