Organize aptallık!

Organize aptallık!

"İstifa" ve "utanma" diye bir şey var, bilmiyorsanız hatırlatalım dedik!

"Organize kötülük" diyenler, "ORGANİZE APTALMIŞ"

Hürriyet yazarlarından Nedim Şener, dün patlak veren İBB'deki büyük yalanı değerlendirdi. Şener, "Organize aptallık" diye tanımladığı bu kirli tezgahla ilgili yazdığı yazıyı, sosyal medya hesabından paylaşırken;

"Sabahın köründe işe giden işçi ve esnafa ‘organize kötülük’ dediler. En gülünç siyasi komplo senaryosunun parçası ünlü gazeteciler ne siyasetçiler paylaştı bunu. Savcılık 90 yolcunun ifadesini aldı. Meğer ‘organize kötülük’ diyenler “ORGANİZE APTALMIŞ” ifadelerini başa alarak paylaştı...

organize-aptallik-nedim-sener-ibb-murat-ongun.jpg

organize-aptallik.jpg

"Organize aptalların" kendilerini takip edenleri aptal yerine koymaları!

Hürriyet'teki köşesinde konuyu bütün detayları ile dile getiren Nedim Şener yazısının sonunda şunları söyledi;

"İmamoğlu’ndan suç duyurusu

İBB Başkanı İmamoğlu da konuyla ilgili açıklama yaparken, “Görüntüleri izlerken kanım dondu. Maça gitmiyorlar, sabah namazına gitmiyorlar, pazar günü iş güç de yok. Eğer siyaset buysa lanet olsun siyasete! Dünya değişti ama kafalar değişmedi” açıklamasında bulundu.

Bir gün sonra, 30 Mart 2020 günü İBB avukatı, Ekrem İmamoğlu adına konuyla ilgili İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na başvurarak, kalabalık otobüs görüntülerini paylaşan Mehmet Önder ve Mücahit Birinci hakkında, halkı kin ve düşmanlığa alenen tahrik etmek iddiasıyla şikâyette bulundu.

Başta “tuhaf demiştim ama olay gazetecileri de içine alan en gülünç siyasi komplo teorisine dönüştü.

Şimdi biz neye yanalım?

İBB Başkanı Basın Danışmanı’nın kendine inanan ve takip edenleri kandırmasına mı? İBB Başkanı’nın yeterli inceleme yapmadan açıklama yapmasına mı?

İşine giden çalışanlara organize kötülük derken, aslında kendilerinin organize kötülüğe alet olan organize aptallar olmalarına mı?

Bu organize aptalların, kendilerini takip edenleri aptal yerine koymalarına mı?

Bazı gazetecilerin ve siyasetçilerin siyaset” uğruna çocukların bile inanmayacağı yalanlara muhtaç hale gelmiş olmalarına mı?

Yoksa saçma bir yalan nedeniyle bu kadar zaman ve kâğıt israfına mı?"

 

CHP-İmamoğlu yandaşı-yalakası "zırto" gazeteciler özür dileyecekler mi?

Resmi olarak belgelenmiş bu yalan karşısında "zırto" gazetecilerin özür dileyip dilemeyecekleri merak edilirken, sosyal medyada, Murat Ongun'un istifa edip etmeyeceği de gündeme geldi. Murat Ongun'un, bu yalanlar için "evrakta sahtecilik" yaptığı da ortaya çıkmıştı.

"Özellikle İmamoğlu'nu başarısız göstermek için sabahın köründe topluca otobüse binip, 'bakın otobüste dip dibeyiz' diye fotoğraf paylaşıyorlar" diye yazan İsmail Saymaz gibi yalaka gazetecilerin yüzünün kızarmayacağı biliniyor.

Fakat, bütün yönleriyle ortaya saçılan bu "organize aptallık"tan sonra, ne yapacakları merak ediliyor...

ismail-saymaz-organize-aptallik.jpg

nedim-sener-organize-aptallik-ibb-murat-ongun-senaryo-fazilet-duragi.jpg

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.