Devlet Bahçeli: Üniversiteler üzerinde oynanan oyunlar deşifre oldu!

Devlet Bahçeli: Üniversiteler üzerinde oynanan oyunlar deşifre oldu!

Türk gençliğine sahip çıkalım!

Bahçeli: Herkesi Türk gençliğine sahip çıkmaya çağırıyorum

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada gençlere seslendi.

Üniversiteler üzerinden kirli bir oyun oynanmak istendiğini ifade eden Bahçeli, "Ne dağa gönderecek ne hücre evine yollayacak ne üniversite kapılarındaki eylemlerde kaybedecek evladımız yok. Yasa dışı akımlar, terörizmin ajanları, emperyalizmin maşaları gençlerin peşindedir. Kafeslemenin emelindedir. 'Eyvah gençliğim' dememek için herkesi Türk gençliğine sahip çıkmaya çağırıyorum. Bu çağrı birliğe ve beraberliğe çağrıdır" dedi.

Konuşmasında üniversiteler üzerinden sergilenmek istenen oyuna dikkat çeken Bahçeli, gençlere seslendi. Bahçeli'nin konuşmasından öne çıkanlar şöyle:

"Üniversiteler üzerinde oynanan oyunlar deşifre oldu"

Boğaziçi Üniversitesi'ndeki olaylar, Türk gençliği üzerinde oynanan oyunları tüm çıplaklığı ile deşifre etmiştir. Devşirdikleri kişilerin eline silah tutuşturanlar, üniversitelere tezgah kuranlar bunun bedelini ödemelidir.

"Gençliğe musallat olan cinayet ve suç şebekeleri"

Yıkım gündelikçileri, mukallit aydınlar, kimliksiz siyasetçiler, terör örgütlerine taşeronluk yapan köksüzler, aslanı kediye boğdurmak için el ovuşturan vatansızlar, gençliğe musallat olan cinayet ve suç şebekeleri şunu iyi bilsinler ki, bizim ne dağa gönderecek ne hücre evine yollayacak ne üniversite kapılarındaki eylemlerde kaybedecek ne de sokak aralarında molotof fırlatacak tek bir gencimiz, tek bir evladımız, tek bir fidanımız dahi yoktur.

Eyvah gençliğim dememek için herkesi Türk gençliğine sahip çıkmaya çağırıyorum. Bu çağrı birliğe ve beraberliğe çağrıdır.

Boğaziçi'ndeki her gelişme açıkça çarpıtılmıştır. Hain çevrelerce kullanılmak istenmiştir. Bu işin içinde ne yazık ki siyasi partiler de yer aldı.

Yasa dışı akımlar, terörizmin ajanları, emperyalizmin maşaları gençlerin peşindedir. Kafeslemenin emelindedir. Sevgili gençler hiçbirinizi kaybedemeyiz; bir anlık öfke ile gençliğinizi heba etmeyin. Üniversite kapılarında dolduruşa gelmeyin.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.