AGD Genel Başkanın Salih Turhan Şube Başkanları ve yönetimlerine hitap etti...

AGD Genel Başkanın Salih Turhan Şube Başkanları ve yönetimlerine hitap etti...

AGD yönetimleri telekonferans yöntemi ile Genel Başkanları ile buluştu!

Anadolu Gençlik Derneği Denizli Şubesi başta olmak üzere AGD İl Yönetimleri video konferans yöntemi ile AGD Genel Başkanı Salih Turhan’la toplantı gerçekleştirdi.

diger-iller-agd-parantez-haber.jpg

Online olarak gerçekleşen toplantıda, AGD Genel Başkanı Salih Turhan Şube Başkanları ve yönetimlerine hitap etti.

salih-turhan-agd-parantez-haber-ph.png

Turhan konuşmasında gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. Küçücük bir virüsün dünyayı ne hale getirdiğini anlatarak, güç ve kudret sahibinin sadece Cenab-ı Allah olduğunu belirtti. Koronavirüse karşı bilimsel boyutların değerlendirildiği gibi manevi boyutlarının da değerlendirilmesi gerektiğinin altını çizen Turhan, İnancımızın ortaya koyduğu hususlardan uzaklaşırsak toplumun dengesi bozulur. Bu yüzden inancımızın ortaya koyduğu ölçülere göre davranmak zorundayız. dedi

denizli-agd-yonetimi-parantez-haber.jpg

AGD olarak yapılan çalışmaların, geleceğin inşası olan gençlerin ahlaklı, imanlı, inançlı, şuurlu, bilgili ve donanımlı bir şekilde yetişmesi, yeryüzünde adaletin ve hakkın hakimiyeti için olduğunu ifade eden Turhan, teknolojinin nimetini meşru şekilde kullanarak gençliğimize ulaşmak için çalışmalarımızı yürüteceğiz.  Ortaokul, Lise, Üniversite Komisyonlarımız bu süreçte çalışmalarını online olarak yürüterek, çıkarmış olduğumuz yayınların takibini de yaparak, doğru kaynaktan, doğru bilgilerle beslenerek çalışmalarını yürütecektir. İfadelerini kullandı.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.