15 Temmuz gazisi İsmet Erdoğan'a "sürgün" kumpası!

15 Temmuz gazisi İsmet Erdoğan'a "sürgün" kumpası!

Beylikdüzü İlçe Müftülüğü'ne neler oluyor?

15 Temmuz gazilerinden İsmet Erdoğan düzmece iftira ve karalamalarla sürgün edildi...

Beylikdüzü İlçe Müftülüğü'nde görevli İsmet Erdoğan, orada dönen bir takım istismar ve yolsuzlük olaylarına müdahale ettiği için, henüz tedavisi devam ettiği halde, sürgün edildiği iddia ediliyor...

ismet-erdogan.jpg

15 Temmuz gazisi İsmet Erdoğan

İlçe Müftüsü ve Ak Parti İlçe Başkanı sessiz kaldı!

İsmet Erdoğan'ın sürgün edilmesinin bir diğer sebebinin de "15 Temmuz gazisi" olduğu belirtiliyor... 

Olayla ilgili yapılan açıklamada, Beylikdüzü İlçe Müftüsü Kadir Koçak ve Beylikdüzü Ak Parti İlçe Başkanı Dilaver Sargın'ın da 15 Temmuz gazisine karşı yapılan bu onur kırıcı sürgün karşısında "sessiz kalmaları" eleştiriliyor...

Konu ile ilgili kamuoyuna yapılan açıklamada şöyle denildi:

15 Temmuz 2016 akşamı hain FETÖ terör örgütünün darbe görünümlü  işgal girişiminde canını ve kanını bu vatan uğruna vermekten çekinmeyen ve bu uğurda bir an bile tereddüt etmeden canı pahasına meydana çıkarak gazilik onuruna erişen 15 Temmuz gazisi İsmet ERDOĞAN ile kimler, yada kime hizmet edenler, neden uğraşıyor?

Darbe akşamı ayağı tank paletine sıkışarak %48 engelli hale gelen ve halen ameliyatları, tedavileri devam etmekte olan 15 Temmuz gazisi İsmet ERDOĞAN kimlerin ya da kime hizmet edenlerin çarkına çomak soktu?

15 Temmuz gazisi İsmet ERDOĞAN'ın görev yaptığı yerde hizmetlerini layıkıyla yerine getirdiği ve bu hizmetlerinden ötürü takdir, teşekkür ve başarılar elde ettiği halde sırf 15 Temmuz gazisi olması hasebiyle bir takım yapıların yaptığı yolsuzlukları kabul etmediği ve kurum amirinin görev ve talimatları doğrultusunda bu yolsuzlukları ortaya çıkarılmasına vesile olması bazı mihrakları rahatsız etttiği anlaşılıyor. Çalıştığı kurumda yaşanan ve kurumunu maddi manevi zarara uğratanları  ve ciddi yolsuzlukları bertaraf ettiği ve devletin zarara uğramasına engel olup yıllardır kâra geçirdiği için FETÖ yapılanması benzeri bir yapının ve ilçede yapının etkisi ve  tesiri altında kalan  bir takım kişilerin adeta örgütlü hareket ederek 15 Temmuz gazisi İsmet ERDOĞAN’ı düzmece iftira ve karalamalara maruz bırakılması ne maksatla yapıldı? Bunun arkasında kimler var.

Hain FETÖ Darbe girişiminin üzerinden 4 yıl geçmesine rağmen halen tedavisi devam etmekte olan 15 temmuz gazisi İsmet ERDOĞAN’a sayın cumhurbaşkanımızın gazilerine sahip çıktığı gibi  onu temsil eden tüm makam amirlerinin de sahip çıkması gerekirken  Beylikdüzü ilçe müftüsü Kadir KOÇAK, Beylikdüzü Ak Parti ilçe Başkanı Dilaver SARGIN kimlerin etkisinde kalarak gazinin gazilik ve insanlık onurunu zedeleyip, tahkir ederek adeta örümcek ağı sarmalı gibi yalan, mesnetsiz, dayanaksız, delilsiz iftiralar ve karalamalarla kuşatılması sonucu oluşturulan bir  kumpas neticesinde soruşturma açılmasına sebep olup bu soruşturma sonrasında da görev yeri değiştirilerek adeta sürgün olarak tayin edilmesinin neresinde?

Organizeli bir şekilde kirli ittifak kuranların 15 gazisi İsmet ERDOĞAN’a karalama ve iftiralarda bulunanların aynı zihniyete mensup olduklarını ve ortaya çıkarılan yolsuzluklar  nedeniyle 15 Temmuz gazisi İsmet ERDOĞAN’ın görev yerinden uzaklaştırılarak sürgün edilmek istendiğini görülüyor ve takdiri Devletimizin ilgili organlarına ve kamuoyuna bırakıyoruz.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.