Korkunç senaryo; "Nasıl bir hazırlık yapıldığını size anlatayım..."

Korkunç senaryo; "Nasıl bir hazırlık yapıldığını size anlatayım..."

"Tehlikeli bir hazırlığın içindeler..."

Türkiye gazetesi yazarlarından Fuat Uğur, bugünkü yazısında, Türkiye için hazırlanan korkunç bir senaryodan bahsetti...  Kılıçdaroğlu'nun bu tehlikeli hazırlığın farkında olup olmadığını soran Uğur, Kılıçdaroğlu'na "Çakıcı'ya sataş" diyenlerin tehlikeli niyetlerinin, Kılıçdaroğlu'nu "öldürtmek" olduğunu yazdı...

"Kılıçdaroğlu'na tetiği doğrultacak..."

Uğur; "Kılıçdaroğlu, kendisine "Çakıcıya sataş" diyenlerin tehlikeli niyetini biliyor mudur?" başlıklı yazısında, "Küresel çete"nin, "Türkiye’yi allak bullak edecek ve kaos ortamına sürükleyecek bir olaya" ihtiyacı olduğunu yazdı... 

"FETÖ’cü kripto kamikazelerden biri tıpkı Karlov suikastındaki gibi bu kez Kemal Kılıçdaroğlu’na tetiği doğrultacak" diye yazan Fuat Uğur, bundan sonra Cumhur ittifakının parçalanacağını ve bölgede ABD'nin istediği şekilde bir "Kürt devleti" kurulacağını iddia etti..

Arınç'ın "konuşturulacağını" bir ay önceden yazmıştı...

Yazısında, "Bülent Arınç'ın konuşturulacağını" da Ümit Akdemir'in bir ay önce kendisine whatsapp'dan yazdığını belirterek, bütün bunların hain bir planın parçası olduğunu iddia etti...

vatsapp-mesaji.jpg

İşte Fuat Uğur'un o yazısından bir bölüm:

"CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun hepinizin tanık olduğu pek çok “becerisi”nin olduğunu hep söylüyorum ama aynı zamanda biliyorum ki mantık ve muhakeme yürütme konusunda hiçbir yeteneği yok.

Bu yüzden kendisine neden “Alaattin Çakıcı’yı hedef al, o Bahçeli’ye yakın bir isim. Böylece Cumhur İttifakı surlarında büyük bir gedik açmış olursun” dediklerini asla anlayamıyor.

CHP grup toplantılarında ya da kendisine her mikrofon uzatıldığında defalarca “Mafya babası” dedikten sonra beklenen oldu ve Alaattin Çakıcı Twitter hesabından “Akıllı ol, vatan hainleri ile Bahçeli’yi aynı kefeye koyarsan hayatının hatasını yaparsın” ve “Seni bakla kazığı ile tanıştırırım” tarzı tehdit ve hakaret dolu sözler yayınladı.

İstenen olmuştu.

Kılıçdaroğlu’na bu aklı verenler çok mutluydu. Tehdit belgelenmişti. Üstelik de tehditkâr kişinin kendi ağzından MHP lideri Devlet Bahçeli ile yakın ilişkisi de kayıt altına alınmıştı.

 

TEHLİKELİ BİR HAZIRLIĞIN İÇİNDELER

Nasıl bir hazırlık yapıldığını size anlatayım.

Türkiye ve RusyaJoe Biden ile birlikte artık yeniden küresel düzenin hedefinde.

Bu kesimler şunu çok iyi biliyorlar.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın seçim dışı yöntemlerle indirilme girişimi ters teper.

Bu durumda geriye Türkiye’yi allak bullak edecek ve kaos ortamına sürükleyecek bir olaya ihtiyaç var. Şimdi sonuç alıcı darbeyle, Kemal Kılıçdaroğlu’nun son bir kez işlerine yaraması gerekiyor.

Sincan’da provası yapıldı ama plan şimdi daha büyük.

FETÖ’cü kripto kamikazelerden biri tıpkı Karlov suikastındaki gibi bu kez Kemal Kılıçdaroğlu’na tetiği doğrultacak. Ama faili meçhul suikastın ardından suçlanacak kişi iktidardaki Cumhur İttifakı’nın ortağı MHP’nin lideri Devlet Bahçeli’nin yakını olduğu tescilli Alaattin Çakıcı olacak. Yani suikastı iktidar yaptırmış gibi bir algı oluşturulacak.

Kaos, FETÖ ve PKK’nın da işin içine girmesiyle büyütülecek ve Türkiye’nin bölgedeki gücü sıfırlanmakla kalmayıp PKK ve HDP’nin istediği ilk aşama olan özerklik hayata geçirilecek. Bu arada ölü Kılıçdaroğlu bir işe daha yarayacak. Yerine Ekrem İmamoğlu getirilecek.

Bizim Ümit Akdemir bu hain planın ipuçlarını aldığını söylediğinde taşlar yerine oturdu. Muhalefetteki azgınlaşma emareleri boşuna değil. Ümit, FETÖ’cülerin iç yazışmalarından, yayınlarda ağızlarından kaçırdığı her şeyi tek tek topluyor. Tıpkı bana bir ay önce WhatsApp’tan gönderdiği mesajdaki gibi.

Evet, Ümit aynen böyle yazdı 3 Ekim 2020 tarihli mesajında bana. Nitekim geçen hafta Bülent Arınç da Habertürk’e çıkarılıp konuşturulunca tekrar aradım onu dün, “Nereden öğrendin?” diye. Bana “FETÖ’cüler sıkıştırıyorlardı Abi bir süredir. Sonunda Biden’ın kazandığı kesinleşince onun da konuşması gündeme geldi” dedi."

Yazının tamamını okumak için:

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum