Fuat Uğur; "Dış müdahaleye zemin hazırlıyorlar!"

Fuat Uğur; "Dış müdahaleye zemin hazırlıyorlar!"

Bir sabah yataktan kalktınız, duş almanız gerekecek. Elektrik, su, doğalgaz yok. Hemen telefonunuza sarıldınız, GSM hatları sinyal vermiyor. Sabit hatlarınız yükten dolayı meşgul çalıyor. Sinirlendiniz mutfağa gittiniz televizyonu açtınız ama...

Türkiye gazetesi yazarlarından Fuat Uğur, bugünkü "Yeni saldırıya hazır mısınız? Ya devlet?" başlıklı yazısında son günlerde yaşanan, "Mülteciler, Orman yangınları" üzerinden yapılan "operasyonlara" dikkat çekiyor ve "Şimdiden bir dış müdahaleye zemin hazırlıyorlar" diyor...

İşte Fuat Uğur'un o yazısından bir bölüm:

"Bu yazdıklarımı bir yere not edin.

Her şey planlı ve programlı biçimde geliyor.

1-Önce MÜLTECİ YAYGARASI kopardılar. Salak şarkıcısından troll öğretim üyesine, CHP-İP siyasetçisinden Gezici iş adamına kadar aynı teraneyi tekrar etti algılarla ve şişirilmiş rakamlarla. Milyonlarca Afgan’ın sınırlarımızdan girdiğini söyleyip yazdılar. Oysa Türkiye’de ikametlendirilen ve korumaya alınan Afgan sayısı 200 bindi. Her gün sınırlarımızdan binden fazla Afgan’ın geçişi de engellenmekte üstelik.

2-İkinci aşama ORMAN YANGINLARI.

Türkiye’nin dört bir yanında sistematik biçimde başlayan orman yangınlarını kimin çıkardığını muhalefet partilerinin kripto üst düzey elemanları çok iyi biliyor.

Kılıçdaroğlu ve Akşener’in beyanatlarına bakın. İkisi de faillerin bir an önce bulunup yakalanmasını istiyor.

Ne güzel...

Ama kazın ayağı öyle değil. Bu konuda o kadar istekliler ki faillerle ilgili kulaklarına kar suyu kaçırıldığından artık iyice emin oldum. Bu derin arzuları, sınırlarımızdan mülteci geçişleriyle ilgili çıkardıkları yaygarayla bağlantılı olabilir. Yakalanacak faillerin, mülteci kılığında kaçak giriş yapmış kripto teröristler olması ihtimalini bir düşünün. Size, hepsinin “Sınırlarımız delik deşik. Önüne gelen geçiyor ve dinci teröristler ülkemizde yangın çıkarıyor. İktidar olamıyorsanız istifa edin” sözleriyle toplu ayine katılacaklarına yemin edebilirim!

Ama onlar bulununcaya kadar da hükûmeti “beceriksiz, yangınları söndüremedi, uçak yok, helikopter yok” yalanlarıyla itibarsızlaştırmayı ihmal etmiyorlar tabii.

Bu yalanlarının da hepsi tek tek çürütüldü. Uçak ve helikopter sayımız yeterli ve hızlı söndürmede de dünyada en ön sıralardayız. Yangınlarda en az alan kaybeden ülke de Türkiye. Kaybedilen orman alanlarını yeşillendiren ve orman varlığı sıralamasında 15 yıl önce 46. sırada olduğu hâlde bugün 26. sıraya yükselen ülke de Türkiye.

3-HELP TÜRKİYE… Önceki gün sosyal medyada on binlerce FETÖ’cü, PKK’lı ve CHP’li, bot hesaplarla #HelpTürkiye diye bir etiket açıp DIŞ DÜNYANIN TÜRKİYE’YE MÜDAHALESİNİ istedi.

Bu daha başlangıç. Şimdiden bir DIŞ MÜDAHALEYE ZEMİN hazırlıyorlar."

Yazının tamamını okumak için:

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.