"FETÖ’cü akıl tehlikeyi zamanında gördüğü için, Altun'un işini bitirmek istiyor!"

"FETÖ’cü akıl tehlikeyi zamanında gördüğü için, Altun'un işini bitirmek istiyor!"

FETÖ'nün özel misyoneri...

Türkiye Gazetesi yazarı Fuat Uğur, bugünkü yazısında, sosyal medyada işletilen yalan mekanizmasını ve bunun nasıl organize edildiğini yazdı. Sosyal medyada işletilen sistematik yalan makinasını deşifre eden İletişim Başkanı Fahrettin Altun'un özel olarak hedef seçildiğini belirten Uğur, bunu "FETÖ'cü aklın organize ettiğini" yazdı.

İşte Fuat Uğur'un o yazısından bir bölüm:

FETÖ’nün özel misyoneri

FETÖ Türkiye siyasetini karıştırmak için yalan ve iftira mekanizmasını çalıştırmayı sürdürüyor.

Türkiye’de bu konuda partnerleri var.

Birleşik Arap Emirlikleri tarafından finanse edilen Ahval adlı yayında firari Yavuz Baydar’a bağlanarak “13 rehineyi Gara’da Türk ordusu öldürdü” yalanını üreten HDP’li Hüda Kaya kafasının aynından CHP’de de olmaması düşünülemez.

Bu zehirli ve rezil siyasetçi grubunun en önemli misyonu da iktidar kanadından tehlikeli ve kendilerine engel olarak gördükleri isimleri tek tek düşürmek.

Nitekim CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel bu tipik FETÖ taktiğiyle hedefindeki kişiyi devirmeye çalışıyor. Ağaçkakan gibi hep aynı yeri gagalıyor. Attığı her adım da sosyal medyada FETÖ trolleri ve yurt dışındaki FETÖ medyasınca büyük destek görüyor.

Son aylarda uğraştığı kişi Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun.

Neden Fahrettin Altun?

Çok basit.

Fahrettin Altun, FETÖ’cülerin ve desteklediği muhalefetin en güçlü olduğu sosyal medya mecraları ve iletişimde onlara dünyayı dar ediyor. Yalanları ve iftiraları suratlarına çarpılıyor. CHP’lilerin sistematik olarak dolaşıma soktukları yalanlar hızlı biçimde çürütülüyor ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın iletişim politikası geçmişe oranla daha proaktif biçimde yönetiliyor.

Bir noktanın altını çizeyim, henüz işin başındalar ve tam randımanlı çalışmaya başlamış değiller üstelik. Çünkü kuruluş aşaması tam olarak bitmedi.

Ama FETÖ’cü akıl tehlikeyi zamanında gördüğü için Altun’un işini en başında bitirmek istiyorlar. İttifakları olan medya ve İstanbul İl Başkanı ile “Yalıda oturuyor, kaçak inşaat yaptırdı” diye yaptırdıkları yalan haberlerle epey uğraştılar ama “indiremediler” Fahrettin Altun’u.

Özgür Özel’in ve CHP’nin rahatsızlığının temelindeki sebep de bu.

Daha ne kadar alçalabileceklerini merakla bekliyorum.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.