"Etrafında bu kadar Fetöcü olan birinin Beştepe’de bulunması, bir ulusal güvenlik sorunu değil midir?"

"Etrafında bu kadar Fetöcü olan birinin Beştepe’de bulunması, bir ulusal güvenlik sorunu değil midir?"

(Çenesine kayyum atansa da olur...)

Star yazarlarından Ersoy Dede, "Arınç'ın Beştepe için taşınacak hali kalmadı" başlıklı yazısında,  Arınç'ın son günlerdeki konuşmalarını hatırlatarak, "Sağında solunda bu kadar FETÖ'cü olan birinin Beştepe'de bulunması bir ulusal güvenlik sorunu değil midir?" diye sordu...

İşte Ersoy Dede'nin o yazısında bir bölüm:

Hazret yine çok tartışılan sözlerle geldi kamuoyu gündemine. Dikkat ettiniz mi bir süredir hep böyle. Hiç millet/memleket menfaatine sözlerini konuşmuyoruz Arınç’ın.

Nerede vatan düşmanları var onlara arka çıktığı sözleri düşüyor önümüze.. Dedim herhalde biz sırf o sözlere odaklandığımız için diğer açıklamalarını ıskalıyoruz. Değil. Adam başka söz söylemiyor. Vaktiyle nasıl bir ilişki içine girmiş ne sözler vermiş de bağlamışsa kendini, şimdi yatıyor Fetöcülerin hukuku, kalkıyor Fetöcülere yapıyan zulüm.

Devletin, bu millete hizmet için kendisine verdiği maaşı bile Fetö soruşturmasıyla açığa alınanlarla paylaştığını söyleyecek kadar cüretkar. Fetöcüler tarafından bombalanan milletin evi Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nden aldığı maaşı Fetöcülere verdiğini söylüyor ve kimsenin kılı kıpırdamıyor arkadaş..

**

Bir de farkındaysanız adamın etrafı Fetöcülerle çevrili.. Herkes kendi sağına soluna baksın. Fetö nedeniyle kamudan ihraç edilmiş kaç arkadaşınız var? Herkes kendine bu soruyu sorsun..

Bülent Arınç’ın bütün arkadaşları neredeyse bu durumdaymış meğer.. Evine temizliğe gelen hanım, daire başkanlığından atılmış. Çevresindeki bir başka kadının eşi polismiş eskiden. Şimdi limon satıyormuş. Bir yumurtacısı varmış genel müdür. Bir pompacı tanıyormuş danıştay hakimi. Bir genel müdür varmış bulaşıkçılık yapıyormuş. Ya hu ben nereden bileceğim?. Yine “başasistanı” Kemal Öztürk’ün youTube kanalına verdiği bir başka mülakatta kendi söyledi. Benim etrafımda bırakın o kadar Fetöcüyü, o kadar insan yok..

E çevresi Fetö ile bu kadar dolu olan bir adamın Fetö’den başka bir önceliğinin olmaması gayet anlaşılır.. Ancak sağında solunda bu kadar Fetöcü olan birinin Beştepe’de bulunması, bir ulusal güvenlik sorunu değil midir?

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.