Dr. Huriye Tezgelen; "Bir anomalinin, bu kadar yüceltilmesi bile sizi şüphelendirmiyorsa..."

Dr. Huriye Tezgelen; "Bir anomalinin, bu kadar yüceltilmesi bile sizi şüphelendirmiyorsa..."

Bir anomalinin, cinsel yönelim bozukluğunun dizi, sinema, sözde STK ve lobi faaliyetleri ile bu kadar yüceltilmesi bile bu işte bir bit yeniği var dedirtmiyorsa bilmem başka nasıl ayılırsınız?

Dr. Huriye Tezgelen, "Nefret öyle olmaz" başlıklı yazısında, Lgbti sapkınlığının ulaştığı boyutlara dikkat çekti. Ailelerin Saraçhane'deki "Aile yürüyüşüne" gösterilen tepkilere de dikkat çeken Tezgelen, normal cinsiyetten bir sapma olan "cinsî sapkınlığın" bu kadar yüceltilmesi ve toplumu her yönden kuşatma altına almış lgbti propagandasının fonlandığı mecralara da dikkat çekti!

Dr. Huriye Tezgelen'in yazısından bir bölüm şöyle;

"Aile Bakanı’nın Hande Fırat’a verdiği röportaj bu yürüyüşe “nefret suçu” etiketi basan LFBTİ lobisine can suyu oldu. Aile Bakanı da bu yürüyüşü ‘’nefret söylemi’’ olarak niteledi. Bakan Hanım’ın sözlerine özel olarak yorum yapmak istemiyorum.

“Lgbti propagandası faşizan bir dayatmaya dönüştü”

İnsanlığın tamamına yönelik başlatılan sinsi bir saldırı ortadayken konuyu “nefret söylemi, homofobi, cinsel tercih” gibi kavramlarla hafifletmeye kalkışmak iyi niyetli bir aymazlık olamaz. Küresel lgbti cephesi tüm insan neslini hedef almış durumdadır. Bu yalnızca Müslüman ülkelerin değil dini inanışı ne olursa olsun tüm insanlığın ortak sorunudur. İnternetle birlikle tüm dünyada son derece hızlanan iletişim kanalları yoluyla hemen her gün evimize giren, gözümüze sokulan, lgbti propagandası yalnızca tercihe bağlı bir durum olmaktan çıkıp faşizan bir dayatmaya dönmüştür.

Lgbti derneklerini kimler fonluyor?

Tehlikenin boyutunu ve sinsiliğini fark edemeyen arkadaşlara Türkiye’deki lgbti derneklerini kimlerin fonladıklarını, terör örgütleri ile işbirliklerini, yurtdışı fonlarını incelemelerini öneririm. Yalnızca 12 üyesi olan bir lgbti derneğine yıllık 60 milyona yakın fon aktarıldığını söyleyelim işin boyutu anlaşılsın. Bir anomalinin, cinsel yönelim bozukluğunun dizi, sinema, sözde STK ve lobi faaliyetleri ile bu kadar yüceltilmesi bile bu işte bir bit yeniği var dedirtmiyorsa bilmem başka nasıl ayılırsınız?

Lgbti propagandası kreşlere kadar indi!

Onur Yürüyüşleri” adı altında dünyanın değişik yerlerinde yapılan gösterilerde çocukların nasıl kullanıldığını görmüyorsanız Allah müstehakınızı versin. En acısı da özellikle ülkemizde CHP ve HDP belediyelerinde çok sayıda lgbti propagandası yapan birimlerin lgbti propagandasını kreş yaşına kadar indirmiş olması. Özellikle dezavantajlı grupların ( mülteciler, yoksul mahalleler) çocuklarına cinsiyet eşitliği adı altında yapılan beyin yıkama operasyonlarını da görmediniz mi?

Belediyelerde yapılıyor!

Bizzat lgbti propagandası yapan cinsiyetsiz kitaplıklar ve kitapların reklamı İstanbul ve İzmir Büyükşehir Belediyelerinde yapılıyor.  Burada söz konusu olan erişkin bir bireyin cinsel tercihi değil. Daha kreş çağındaki çocukların zihinlerinin iğfal edilmesi.  Maalesef özellikle Türk Psikiatri Derneği ve Psikologlar bu konuda korkunç bir sınav veriyor. Gün geçmiyor ki bir psikolog ( hatta kimi tesettürlü) online görüntülü eğitim ya da yüzyüze eğitimde 3 yaşındaki çocukların cinsel tercih yapabileceğini iddia etmesin. Kimse kusura bakmasın bu iddiada bulunan ya da bu iddiayı normal gösteren psikiatri öğrenim sürecinde çok ciddi bir sapkınlık söz konusudur. Bazı ülkelerde çocukların kendi istekleriyle cinsiyet değiştirme operasyon yaşı düşürüldü. Ergenliği baskılayıcı ilaç kullanımını şiddetle tavsiye eden sözde bilim insanı çocuk ve ergen psikiatristleri insanlığın dibine dinamit koyuyor. Hatta daha doğuştan cinsiyeti baskılamayı öneren sözde psikiatrist ruh hastaları sosyal medyada cirit atıyor.

Lgbti yüceltmesi!

Lgbti’li sosyal medya fenomenlerine ciddi fonlar akıtılıyor. Sosyal medya şirketleri tarafından özellikle öne çıkarılıyor. Özellikle batılı AB, ABD Sinema ve dizi sektöründe lgbti yüceltmeyen yapım görmek imkansız. Sinema, dizi, müzik ve sosyal medya aracılığı ile tüm insanlığın üstüne sinsice boca edilen Lgbti tüm insan neslini tehdit ediyor. Buna karşı tepki veren ülkeler ve insanlar anında lgbt faşistliğine maruz kalıyor."

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.