"Bu zavallı acınası hanım kızımız Boğaziçi mezunu, ‘liberal’ mikrobu fena kapmış..."

"Bu zavallı acınası hanım kızımız Boğaziçi mezunu, ‘liberal’ mikrobu fena kapmış..."

Ahmet Hakan'ın yengesi, ekranların tenekesi; Kübra Par

Nihat Genç, Veryansın Tv'deki, "Ahmet Hakan'ın yengesi, ekranların tenekesi; Kübra Par" başlıklı yazısında, Mehmet Çilingiroğlu ile Kübra Par arasındaki kavganın sebebine de değinerek, "Kübra Par'ın görevi, âleme rezil rüsv olmuş FETÖ gazına gelip kendilerini bitirmiş liberal isimlere yeniden ‘itibar’ ‘görünürlük’ sağlamak" diye yazdı...

İşte Nihat Genç'in o yazısından bir bölüm:

Corona günlerinde Habertürk’e Amerika’dan bağlanan doktor Mehmet Çilingiroğlu papyonlu neşeli dalgacı ve sakınmasız diliyle pek bir şöhret oldu. Habertürk ekranını terk edince Çilingiroğlu’nu CNN kaptı, aralarında laf atmalar kavgalar mahkemeye vermeler ve vatan haini-şarlatan gibi ağır altından kalkılmaz yenmez yutulmaz küfürler havada uçuşmaya başladı.

Mehmet Çilingiroğlu’na ‘şarlatan’ diyen de Ahmet Hakan’ın sinemacı kardeşinin eşi Kübra Par, uzun süredir Habertürk ekranında program yapıyor. Kübra Par’ın görevi de, ekrana hasret aklı kıt öngörüsüz zavallı bir kenara sinmek zorunda kalmış âleme rezil rüsv olmuş FETÖ gazına gelip kendilerini bitirmiş liberal isimlere yeniden ‘itibar’ ‘görünürlük’ sağlamak.

Bu hanımefendi ayrıca Habertürk’te de yazıyor, Çilingiroğlu kendisine ‘vatan haini mi’ ne demiş o da Çilingiroğlu’na ‘şarlatan’ diyor, ayrıca Çilingiroğlu’nu papyon takıp şov yapmakla şarkı türkü söylemekle suçluyor.

Oysa şov’un dik alasını yapan Fatih Altaylı’nın gözdesi Celal Şengör de ‘papyon’ takıyor, acaba Celal Şengör’ün papyonunu niye eleştiremiyor, çünkü, Mehmet Çilingiroğlu Habertürk’ü terk etti. Ayrıca bir bilim programı olan Tarih’in Arka Odası’nda yıllarca şarkılar söyleyip fasıllar geçen Murat Bardakçı’ya neden saz çalıyor şov yapıyorsun diyemiyor? Çünkü Çilingiroğlu kaçtı, nereye Kübra Par’ın kayınbiraderi Ahmet Hakan Coşkun’un programına, Çilingiroğlu yâd ellere kaçtı bu yüzden Habertürk başını taştan taşa vuruyor.

Şayet Çilingiroğlu ekranı terketmeseydi bu kadar şovcu şarlatan şarkıcı papyonlu gibi lafların hiçbiri söylenmeyecekti, işte ne kadar kıldan tüyden şeyler, huma kuşu yükseklerden pardon Amerikalardan ses eder.

Bu zavallı acınası hanım kızımız Boğaziçi mezunu, ‘liberal’ mikrobu fena kapmış, yani renksiz, yankısız, içi boş laf çevirme şampiyonu bunlar.

Liberal mikrop nedir, bir daha iflah olmaz demek, kendini bir şey sanma Avrupacı NATO’cu küreselleşmeci olmayan herkesi horlama aşağılama ya da yok sayma, ve temelsiz güçsüz iflas etmiş içi boş kavramlarla gaydırıguppak konuşma hastalığı, demek.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum