"Terör örgütlerinden medet uman ve Türkiye düşmanlarıyla işbirliği yapan bir muhalefet var!"

"Terör örgütlerinden medet uman ve Türkiye düşmanlarıyla işbirliği yapan bir muhalefet var!"

Kimden yanasınız!

İletişim Başkanı Fahrettin Altun Türkiye'nin son günlerdeki gündemine yönelik sosyal medya hesabı üzerinden değerlendirmelerde bulundu.

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sürecin yönetilmesinde kritik rol oynadığını kaydeden Altun ''21. asrın Türkiye'nin asrı'' olacağını ifade etti.

Muhalefetin süreçteki tutumunu da eleştiren İletişim Başkanı Altun, ''Gayri milli bir muhalefet bizleri paçalarımızdan aşağıya doğru çekmeye çalışmaktadır. Terör örgütlerinden medet uman ve milletin değerleriyle kavga eden anti-demokratik bir muhalefet var” dedi.

fahrettin-altun.jpg

Türkiye ekonomisine ve Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'a yönelik saldırılara da değinen Altun, bu saldırıların altında Türkiye'yi yeniden 18 yıl öncesinin bağımlılık düzenine mahkum etme arzusunda olan kişi ve kurumların olduğuna dikkat çekti.

Altun'un açıklamaları şöyle;

Gayri milli muhalefet bizi aşağıya çekmeye çalışıyor

Türkiye'nin koronavirüs sürecinde yakaladığı başarılar karşısında muhalefetten gelen eleştirilere de değinen Altun, ''Türkiye böylesine bir ivme yakalamış, salgınla mücadelede parmakla gösterilen bir başarıyı sağlamışken, maalesef yalan, hurafe ve kinden beslenen gayri milli bir muhalefet bizleri paçalarımızdan aşağıya doğru çekmeye çalışmaktadır. Çabaları beyhudedir! dedi.

Terör örgütlerinden medet uman ve Türkiye düşmanlarıyla işbirliği yapan bir muhalefet var

Fahrettin Altun Türkiye'deki muhalefete yönelik ''Muhalefet, demokratik siyasetin asli unsurudur. Ülke ve kamu çıkarına hareket eden bir muhalefet başımızın tacıdır. Ancak karşımızda, Türkiye düşmanlarıyla işbirliği yapan, terör örgütlerinden medet uman ve milletin değerleriyle kavga eden anti-demokratik bir muhalefet var!'' şeklinde konuştu.

Bu muhalefet ekonomik kriz için ellerini ovuşturuyor

Muhalefete yönelik eleştirilerini sürdüren Altun ''Bu gayrı milli muhalefet şimdi de Türkiye’nin salgın sonrasında ekonomi alanında bir kriz yaşayacağı beklentisiyle ellerini ovuşturmakta, bu yönde küresel güç odaklarının ekonomi yönetimimize yönelik operasyonlarını ve hamlelerini açıkça desteklemektedir.'' ifadelerini kullandı.

Kimden yanasınız? Türkiye'den yana değilsiniz!

Altun muhalefete ''O zaman şu soruyu sormak kaçınılmazdır. Kimden yanasınız?'' sorusunu yöneltirken ''Dünyayı eşitsizlikler inşa ederek sömüren ve vahşi ekonomik düzenin temsilciliğini yapan küresel güç odaklarının hadsiz saldırılarından medet umduğunuza göre, Biz’den, Bu Ülke’den, Millet’ten, Türkiye’den yana değilsiniz!'' dedi.

Ekonomiye saldıran alçaklar Türkiye'den korkuyorlar!

Türkiye ekonomisine yönelik son dönemde içeriden ve Londra merkezli yapılan operasyonlara da değinen Altun ''Çok iyi biliyoruz ki, insanlık tarihinin salgın örneklerine baktığımızda erken başarı sağlayan ülkeler, salgını kontrol altına aldıktan sonra ekonomik sıçrama gerçekleştirebiliyorlar. Ekonomi yönetimimize saldırılar Türkiye’nin salgından güçlenerek çıkmasından korkuyorlar!''

Berat Albayrak'a yönelik saldırıların amacı bağımlılık düzenine geri döndürmek

Son dönemde Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'a yönelik yapılan eleştirilere de değinen İletişim Başkanı Altun, ''Ekonomimize, ekonomi yönetimimize, Hazine ve Maliye Bakanımız Berat Albayrak’a yönelik saldırıların arkasında ülkemizin “post-Korona” döneminde gerçekleştireceği ekonomik ve sosyo-politik sıçramayı engellemek, ülkemizi yeniden 18 yıl öncesinin bağımlılık düzenine mahkum etmek yatmaktadır.'' yorumunda bulundu.

Kötüye değil, iyiye gideceğiz!

Çok sayıda konudan medet uyarak Türkiye'nin kötüye gitmesini isteyenlere yönelik açıklamada bulunan Altun ''Evet, darbelerden, doğal afetlerden, terörden ve salgın hastalıklardan medet uman ancak bunların hiçbirinden bekledikleri sonucu elde edemeyen küresel ve onların güdümündeki ulusal vesayet odaklarının son umudu ekonomimizin kötü gitme ihtimali... Kötüye değil, iyiye gideceğiz!'' ifadelerini kullandı.

fahrettin-altun-kimden-yanasiniz.jpg

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.