"Pensilvanya tetikçisi Taha, pislediğin köşenden kin ve buğz damlıyor..."

"Pensilvanya tetikçisi Taha, pislediğin köşenden kin ve buğz damlıyor..."

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Karar gazetesi yazarı ve "her devrin adamı" Taha Akyol'a sert cevab verdi!

Taha Akyol geçen gün Karar'daki köşesinde MHP ve Devlet Bahçeli'yi hedef almıştı...

Taha Akyol'a sosyal medya hesabından cevab veren Yalçın “Sen sadece çıkarını düşünüyor, Pensilvanya’nın tetikçiliğini yapıyorsun” ifadesini kullandı...

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın'ın, sinsiliği ile bilinen Karar yazarı Taha Akyol için twetter hesabından şunları yazdı;

"Taha Akyol Efendi, Ön yargılarınla pislediğin köşenden yine partimize ve Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’ye hadsiz ve seviyesiz cümlelerle yaptığın saldırıyı nefretle okuduk. Kiralık kaleminden; akıl, fikir, sağduyu ve feraset yerine, buğz ve kin damlıyor.

Milletvekillerini ‘züğürt ağa’ benzetmesiyle aşağılıyorsun. Yine gerçekleri saptırıyor, yine mutadın olan yalan ve iftirayla kamuoyu gündemini kirletiyorsun.

Genel Başkanımızın ‘masa martavalının’ aslını ifşa etmesiyle FETÖ adına duyduğun rahatsızlık kendi adına mı yoksa oğlunun adına mıdır? Merak ediyoruz. Çünkü senin türünden cebin adamlar, sırçalı köşkündeki rahatınızdan taviz vermemek için FETÖ’ye ödün vermeyi yeğliyorsunuz.

Senin Türkiye’nin geleceğiyle ilgili sahte endişelerinse gerçeklerden uzak ve ikiyüzlü bir romantizmden öteye geçmiyor. Senin kalemin sadece FETÖ’nün değirmenine su taşıyor anladın mı Taha Efendi? Sen sadece çıkarını düşünüyor, Pensilvany’anın tetikçiliğini yapıyorsun.

Bizler, senin ve senin gibi tatlı su aydınlarının takipçisiyiz. MHP’ye ve camiamıza saldırdığında; hak ettiğin cevabı daima, bu şekilde anında vereceğiz.

Senin gibilerin kirli ve çirkin yüzünü, işbirlikçiliğini, eyyamcılığını sık sık yüzlerine vuracağız. Bunu böyle bilesin!"

İşte Semih Yalçın'ın o paylaşımları:

semih-yalcin-taha-akyol-pensilvanya-tetikcisi.jpgsemih-yalcin-tweet-parantez-haber-taha-akyol.jpg

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.