Odatv ve Cumhuriyet'ten sapkınlığa tam destek!

Odatv ve Cumhuriyet'ten sapkınlığa tam destek!

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'ı hedef alan sapıkların linç kampanyasına Odatv ve Cumhuriyet'te yaptıkları yayınlarla destek verdiler!

Ankara Barosu'nun, sapıkları "halk" olarak gösterip, Ali Erbaş'a destek veren halkı da "kınamasının" ardından Odatv ve Cumhuriyet gibi internet siteleri de de, Ali Erbaş'ı hedefe koyarak, sapıklara tam destek verdiler!

Odatv, Ali Erbaş'ı linç etmeye çalışan sapkınlara karşı, sosyal medyada destek veren halkı, gazeteci ve yazarları "troll" diye takdim ederek, haberin içeriğinde de, "Ali Erbaş'a verdiği hutbeden dolayı tepkilerin yükseldiğini" iddia eden bir çarpıtmaya imza attı!

 

odatv-manset-ali-erbas.jpg

Benzer bir çarpıtmayı Cumhuriyet gazetesi de yaptı... Gazete internet sayfasında, sapıkların "halk" olduğunu idda aderek, Ankara Barosu'nun sapıkları "halk" olarak tanımlamasını sahiplendi ve Diyanet İşleri Başkanı'nın halkı "kin ve düşmanlığa tahrik ettiği" çarpıtmasını öne çıkardı!

Ankara Barosu, "sapıkları" halk olarak tanımlayıp, Diyanet İşleri Başkanı ve ona destek olan 80 milyona yakın "halkı" da "kınamıştı"(!)

Bu ahlaksızlığın, rezilliğin ve iğrençliğin boyutları konusunda, kendi okuyucuları "şaşkınlığa" düşmüş müdür? Bilinmez...

cumhuriyet-ali-erbas-dusmanlik-parantez-haber.jpg

Odatv ve Cumhuriyet'e göre Ali Erbaş'a destek verenler "halk" değil...

alierbas-yalniz-degildir-gundem-oldu.jpg

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.