Küresel çetenin LGBT dayatmasına karşı dur; İnsanlığı koru!

Küresel çetenin LGBT dayatmasına karşı dur; İnsanlığı koru!

"LGBT propaganda ve dayatmasına dur de, cinsiyetsiz toplum projesine dur de” Vatan Partisi'nden İsmailağa cemaatine kadar herkes ordaydı...

Fikirde Birlik Platformu öncülüğünde başlayan 150 toplum kuruluşunun da katılım gösterdiği, LGBT dayatmasına karşı aileler İstanbul Saraçhane Parkı'nda bir araya geldi.

'Büyük Aile Yürüyüşü' adıyla buluşan aileler, sapkınlık dayatmasına dur demek için buluştular.

kuresel-cetelerden-neslini-koru.jpg

“LGBT propagandasına ve dayatmasına dur de!”

Saraçhanede toplanan gruplar, alana girerken; “Küresel çetelerden aileni ve neslini koru, kulak ver bu sese aile hedefte, LGBT propaganda ve dayatmasına dur de, cinsiyetsiz toplum projesine dur de” pankartlarını taşıdılar!

neslini-koru-iki.jpg

Vatan Partisi de ordaydı!

Vatan Partisi Öncü Kadın Genel Başkanı Meltem Ayvalı da yürüyüşü düzenleyen  Fikirde Birlik ve Mücadele Platformunu kutladı. Ayvalı şöyle konuştu: “Başta anne babalar olmak üzere herkesi LGBT dayatmasına dur demek için saat 15.00’te Saraçhane’de yapılacak bu büyük aile buluşmasına davet ediyoruz. Biz de Vatan Partisi olarak elbette oradayız. Hep birlikte bu mücadeleyi sürdüreceğiz." dedi.

vatan-partisi.jpg

20/30 kişilik örgütlere 22 milyon dolar veriliyor! 

LGBT sapkınlığının nasıl yaygınlaştırılmaya çalıştığını anlatan Meltem Ayvalı;

“LGBT hareketi bir insan hakları hareketi değildir. Batı merkezli bir ideolojik, kültürel saldırının karşısında duranları sindirmek için bir sopa olarak kullanılıyor. LGBT yürüyüşlerine bakın, orada insan haklarını mumla arasanız bulamazsınız. 20-30 kişilik örgütlere 22 milyon dolar verildiğini İçişleri Bakanlığı açıkladı. Bu neden verilir? Bunu da ABD ve Avrupa Birliği ülkeleri veriyor. PKK’ya silah veren ve kundaktaki çocuğun kanını elinde taşıyan katil devletlerin insan haklarını savunarak yardımda bulunduğu düşünülebilir mi? Bu yürüyüş en ön cephede insanlığı savunma yürüyüşüdür. Herkesi bu güvenle davet ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

CKD Genel Başkanı Tülin Oygür de ilk kez böyle bir nedenle bir araya gelindiğini belirterek, "Bu bir dayatma. Bir şeyin dayatma olduğunu görmek için hangi yaş gurubuna hitap ettiğine bakmak lazım. Yaşamın olağan akışına çok ters olarak son yıllarda çocuk grup içerisindeki LGBT eğilimi olağan dışı artmış durumda. Bu hayatın olağan akışına aykırı. Çocuklara ‘Sen biyolojik cinsiyetinle ne uğraşıyorsun, sana öyle bir demokrasi sunuyoruz ki cinsiyetine kadar sen tayin edeceksin’ diyorlar.

“Biz bu buluşmayla belki de ilk defa ülke, millet, gelenek-görenek menfaatiyle bir araya geliyoruz. Bunu çok değerli buluyorum ve tüm cumhuriyet kadınlarını bu mitinge davet ediyorum.” ifadelerini kullandı.

"Çocuklarımızı korumak için yürüyoruz!"

İsmailağa cemaatine ait sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda ise; "LGBT dayatmasına karşı, Çocuklarımızı korumak için yürüyoruz" denildi.

ismail-aga.jpg

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.