Korona yüzünden ölen bir kişi bile yok!

Korona yüzünden ölen bir kişi bile yok!

Amerikalı meşhur tıp Doktoru Rashid Buttar, istatistiklere giren ölümlerden hiçbirinin doğrudan koronavirüs nedeniyle yaşanmadığını iddia etti.

Gerçek Hayat Dergisi’nde yer alan yazıya göre, ABD’de ‘modern tıp’ dogmalarına savaş açan ve aşı-ilaç kartellerinin iç yüzünü ortaya koyan açıklamalarıyla tanınan ünlü Dr. Rashid Buttar, koronavirüsle ilgili yaptığı yeni açıklamayla gündem oldu. Dünyada ‘doğrudan koronavirüs nedeniyle’ ölen kimse olmadığını açıklayan Buttar’a göre, ortada büyük bir korku imparatorluğu var ve temelinde de tanıdık bir tartışma yatıyor: Grip aşısı

Resmi iddialara göre dünya genelinde koronavirüs nedeniyle ölenlerin sayısı 270 bini aştı. Sadece ABD’de bu sayı 76 binden fazla. Ancak Amerikalı meşhur tıp doktorundan gelen açıklama, tüm bu sayıların büyük bir yalan olduğunu iddia ederek ezber bozdu. Osteopati (ilaçsız/önleyici tıp) konusunda uzman olan ve yazdığı “Doktoru Uzak Tutmanın 9 Yolu” kitabı ile 2010’da en çok satanlar listesine giren Buttar, istatistiklere giren ölümlerden hiçbirinin doğrudan koronavirüs nedeniyle yaşanmadığını öne sürdü.

Koronavirüs kullanılarak insanlar üzerinde bir korku pandemisi oluşturulduğunu belirten ve Gerçek Hayat’ın haftalardır dile getirdiği gerçekleri bir nev’i teyit eden Buttar, virüsün laboratuvarda üretildiği yönündeki yorumları da bir adım ileri taşıyarak virüsün ABD-Çin ortak tasarımı bir proje olduğunu söyledi.

Korona ve HIV Karışımı Yeni Bir Virüs

“Araştırmalarımı derinleştirdikçe, bu virüsün tanıdık bir virüs olduğunu fark ettim. 2015’te ABD’de bir üniversitede yapılan ve Nature dergisinde de yayınlanan araştırma, ABD hükümeti tarafından yasaklandı. Bu araştırma, tabii bir virüsü laboratuvarda mutasyona uğratarak yeni ve daha tehlikeli bir virüs haline getirme üzerineydi. Yaptığım araştırmalarda SHC014 türü bir koronavirüsü alıp, onu başka bir virüsle mutasyona uğrattıklarını, ortaya çıkan yeni virüsü de HIV virüsü ile mutasyona uğrattıklarını gördüm. ABD hükümeti bu işin çok tehlikeli olduğunu fark ederek araştırmayı yasakladı. Fakat ABD Ulusal Sağlık Enstitüsü Çin’e para vererek deneyi burada yapmaları için destek oldu.”

Doktorlar Korktukları İçin Susuyor

Göz yumanlar arasında ‘namuslu’ doktorların da olduğunu söyleyen Buttar, pompalanan bu korku senaryolarının palavra olduğunu piyasadaki binlerce doktorun da bildiğini fakat korktukları için ağızlarını açmadıklarını söylüyor. Tıp dünyasından dışlanmak ya da diplomalarından olmak istemeyen doktorların korkaklığı yüzünden yaşananlara müdahale edilemediğini dile getiren Buttar, ‘bilim adına konuşan’ piyasa adamları nedeniyle gerçek bilimin susturulduğunu belirtiyor.

ABD’de doktorlara baskı yapıldığını ve yakın zamanda kendisine de bu konuda bir direktif geldiğini söyleyen Buttar, “Eğer belli bazı semptomlardan dolayı ölüm gerçekleştiyse, ölüm sertifikasına Kovid-19 nedeniyle öldüğünü yazacaksınız” şeklinde bir dayatma olduğunu itiraf ediyor.

Grip Aşısı Yaptırdıysanız

“Bu kadar korku, adrenalin ve stres seviyesini yükseltir. Bu da bağışıklık sistemini zayıflatarak vücudu her türlü virüs ve bakteriye açık hale getirir.” Buttar, fikri sabiteleri şu sözlerle tarumar ediyor:

“Tıbbî olarak, sadece koronavirüs nedeniyle öldüğü ispatlanan bir tane bile vak’a yok. 1984 ile 2018 arasında yapılmış resmi birçok araştırma var. Bu araştırmaların hepsi şunu gösteriyor; grip aşısı olduysanız, bu aşının içeriği vücudunuzda dolaştığı sürece Kovid-19 testlerinde pozitif çıkma ihtimaliniz çok yüksek. Kovid-19 yüzünden öldüğü belgelenmiş insanlara bakalım, bunlardan kaçı son 10 yıl içinde grip aşısı yaptırmış merak ediyorum. Araştırmalar çok net gösteriyor. Eğer grip aşısı olursan, Kovid-19 testinde pozitif çıkarsın.

Youtube Videosunu Kaldırdı

Doktor Rashid Buttar’ın açıklamaları küresel mafyanın hizmetkârı Youtube’u rahatsız etti. Videonun yayılması üzerine Yotube, videoyu sildi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.