Fuat Uğur'dan Ongun'a; "Bana kıvırmadan cevap ver!"

Fuat Uğur'dan Ongun'a; "Bana kıvırmadan cevap ver!"

Türkiye gazetesi yazarlarından Fuat Uğur, Marmara'daki müsilaj felaketi ile ilgili olarak İBB başkanına bazı sorular sordu...

Fuat Uğur'a gazetecilik dersi vermeye kalktı!

Fuat Uğur, İBB Başkanı İmamoğlu'na, arıtma tesislerinin 6 aydır parasının ödenip ödenmediğini sordu...

Uğur, sosyal medya hesabından; “Ekrem İmamoğlu’nun özelleştirilen arıtma tesislerinin paralarını 6 aydır ödemediği ve bu yüzden arıtma çalışmalarının durduğu doğru mudur? Doğruysa, İmamoğlu bu cinayetin Marmara’ya felaket getireceğini bilmiyor mu? Amacı ne? Daha çok Müsilaj mı?” diye sordu...

Fuat Uğur sorusuna cevap beklerken, İBB Sözcüsü Murat Ongun, Fuat Uğur'un sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımı alıntılayarak, “Gazeteci olsa ve mesleği gereği bilgi istese, arıtma tesislerinin 1 saat bile duramayacağını öğrenirdi. Ya amigosu olduğunuz partide siyaset yapın ya da gazetecilik yapın.” gazetecilik dersi vermeye kalktı!

Fuat Uğur'dan Ongun'a; "Bana kıvırmadan cevap ver"

Bunun üzerine Fuat Uğur'da Murat Ongun'a şöyle cevap verdi;

"Senin gazeteci sayıldığın yerde gazeteciyim demeye utanıyor insan. Ben soruyorum, hüküm belirtmiyorum. Arıtma tesislerinin parasını ödüyor musunuz ödemiyor musunuz? Yalan söylemeyi çok seven başkanın beni engellemeseydi Twitter’dan, ona doğrudan sorardım.

Murat Ongun, üç kuruşluk aklınla bana gazetecilik öğretmeye kalkma. Senin ve başkanının yalanlarından bu millet bıktı. Özelleştirilen arıtma tesislerinin paralarını ödemediğiniz doğru mu değil mi, bana kıvırmadan cevap ver. Yok arıtma tesisleri bir saat duramazmış vs.’yi bırak."

fuat-ugur-murat-onguna-kivirma-cevap-ver.jpg

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.