CHP’nin Desek Verdiği LGBTİ 23 Nisan’da Çocukları Hedef Aldı!

CHP’nin Desek Verdiği LGBTİ 23 Nisan’da Çocukları Hedef Aldı!

CHP’nin destek verdiği ve pazarlamaya çalıştığı LGBTİ zehri, çocuklarımızın geleceğini tehdit ediyor.

Türkiye’de en büyük desteği CHP’li belediyelerden gören eşcinsel sapkınlar, yeni bir ahlaksızlığa daha imza attı. CHP’li Şişli ve Kadıköy Belediyeleri bünyesinde faaliyet gösteren Kent Konseyi LGBTİ Meclisleri birer bildiri yayınlayarak ‘LGBTİ çocukların’ var olduğunu iddia etti.

Çocuk Bayramında Çocukları Hedef Aldılar

Kadıköy Belediyesi Kent Konseyi LGBTİ Meclisi skandal bir açıklamada bulundu. “LGBTİ çocuklar vardır” diyen sapkınlar, “Yok sayılan, baskı şiddet ve zorbalıkla yüzleşen, onarım terapisi adı altında istismara maruz bırakılan çocuklar” ifadelerini kullandı.

kadikoy.jpg

CHP’li Şişli Belediyesi Kent Konseyi LGBTİ Meclisi de benzer bir rezaletin mimarı oldu. LGBTİ’li ahlaksızlar tarafından yapılan açıklamada, “Yerel yönetimleri ve uluslararası sözleşme taraflarını tüm çocukların haklarını korumaya ve kapsayıcı politikalar üretmeye davet ediyoruz” denildi.

sisli.jpg

Çatı Kuruluş KAOS GL

Sapkınların çatı kuruluşu KAOS GL de boş durmuyor. KAOS GL’de yer alan bir haberde, “LGBTİ çocukları ayrımcılığın her boyutunu yaşıyor” başlıklı bir içerik yayınlandı. Yine aynı site, Aslı Alpar’ın ‘LGBTİ çocukları’ konu alan sapkın içerikli karikatürlerini ‘Onlara yalnız olmadıklarını söyleyin’ başlığıyla yayınladı.

Kaftancıoğlu’ndan Tam Destek!

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu da Twitter'dan destek paylaşımında bulunmuştu.

canan.jpg

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.