CHP'li Kent konseylerinin "eşcinsel çocuklar" sapkınlığı-cinayetine Doğu Perinçek'ten sert tepki!

CHP'li Kent konseylerinin "eşcinsel çocuklar" sapkınlığı-cinayetine Doğu Perinçek'ten sert tepki!

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, CHP'li Kadıköy ve Şişli Belediyeleri'ne ait Kent Konseylerinin "eşcinsel çocuklar" sapkınlığına sosyal medya hesabından tepki gösterdi. CHP Genel Merkezi'nin buna sessiz kalmasına da değinen Perinçek,

Perinçek, Kadıköy ve Şişli Belediyeleri Kent Konseylerinin 23 Nisan’daki “LGBTİ+ çocuklar” afişi için “Burada topluma karşı bir cinayet işleniyor” ifadelerini kullandı

​​​​Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, CHP’li Kadıköy ve Şişli Belediyelerinin Kent Konseyleri tarafından paylaşılan, “Eşcinsel çocuklar da var” görsellerine tepki gösterdi.

dogu-perincek-tweet.jpg

Perinçek, CHP’li Kent Konseylerinin paylaşımlarınageleceğimize yönelik bir cinayettir” yorumunu yaptı.

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek’in açıklaması:

"'Eşcinsel çocuklar, lezbiyen çocuklar, travesti çocuklar' diye bir pankart yapan CHP’li Kadıköy ve Şişli Belediyelerinin Kent Konseyleri cinayet işlemektedir. Bu geleceğimize yönelik bir cinayettir. CHP Genel Merkezi’nden ses yok. Onların da bir tavır alması lazım.

ABD’nin küreselleşme döneminde, 1980’den sonra Türk toplumuna mezhepsel etnik kimliklerle birlikte uyuşturucu, fuhuş, intihar ve eşcinsellik dayatıldı. Bu, topluma karşı bir cinayettir.

‘MAHKUM EDİYORUZ’

Eşcinselliği insan hakkı olarak göstermek hatta bunu çocuklara kadar indirgemek, ABD’nin küreselleşme döneminde dünyaya dayattığı, milleti ayakta tutan bütün değerleri yıkıma uğratma girişimidir.

Vatan Partisi olarak bunu mahkum ediyoruz. Diyanet İşleri Başkanlığı’nın ve Adalet Bakanı Sayın Abdülhamit Gül’ün aldığı tavrı doğru buluyoruz. Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu’nun açıklaması da çok yerindedir. Ankara Barosu’nun kışkırtmalarına gelmemişlerdir.

‘DİYANET DÜŞMANLIĞINA KARŞI ÇIKIYORUZ’

Diyanet İşleri Başkanımız, kaynak olarak dini gösteriyor, dini göstermesi yerindedir. Ben de kaynak olarak milli kültürümüzü, milli ahlakımızı gösteriyorum. Son günlerde giderek artan “Diyanet düşmanlığına” karşı çıkıyoruz.

EŞCİNSELLİKTEN YANA BİR ATATÜRKÇÜLÜK OLAMAZ’

Modern geçinen çürümüş çevreler, bu rezilliği yaptığı zaman onu görmezden gelen tavrın Atatürkçülükle, modernlikle, ilericilikle hiçbir alakası yoktur. Eşcinsellikten yana bir Atatürkçülük olamaz.

Atatürk’e baktığımızda, “kadın erkek el ele verecek sağlıklı bir toplum olacak” bunu görürüz. 15 yaşından küçük çocukların imam nikahı ile evlenmesine karşıyız, doğru, fakat 15 yaşından küçük çocuklarımızı zorbalıklarla, tecavüzlerle eşcinsel hale getirmelerine de karşıyız."

CHP'li Kadıköy ve Şişli Belediyelerinin Kent Konseyleri'nin çocuklara yönelik hazırladığı sapkın afişlerden bazıları:

kadikoy-kent-konseyi-iki.jpegkadikoy-kent-konseyi-uc-001.jpgsisli-kent-konsayi-bir-002.jpg

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
7 Yorum