"Burs veriyor" yalanı da böyle ortaya çıktı!

"Burs veriyor" yalanı da böyle ortaya çıktı!

Medyadan servis edilen; "Fethi Sekin'in çocuklarını Müjdat Gezen ve Metin Akpınar okutuyor" yalanı da böyle ortaya çıktı!

Sosyal medyada ve bazı basın organlarında çıkan "Şehit Polis Fethi Sekin'in çocuklarını Müjdat Gezen ve Metin Akpınar okutuyor" paylaşımları ve haberleri ile ilgili şehit Fethi Sekin'in eşi Rabia Sekin, açıklama yaptı.

Hiçbir ihtiyaçlarının olmadığını ve tüm ihtiyaçlarının devlet tarafından karşılandığını belirten Sekin, şunları söyledi:

fethi-sekinin-esi.jpg

Tüm ihtiyaçlarımız devletimiz tarafından eksiksiz karşılanıyor

Şehit Fethi Sekin'in eşi Rabia Sekin, "Fethi Sekin'in çocuklarını Müjdat Gezen ve Metin Akpınar okutuyor" paylaşımlarıyla ilgili açıklama yaptı. Hiçbir ihtiyaçlarının olmadığını belirten Sekin, "Bütün şehit aileleri gibi bizim de tüm ihtiyaçlarımız devletimiz tarafından eksiksiz karşılanmaktadır. Çocuklarımın eğitim masrafları, devletimiz ve öğrenim gördükleri eğitim kurumları tarafından karşılanmaktadır. Rabbim, milletimize ve devletimize zeval vermesin" dedi.

"Gerçek dışı haberler ailemizi üzmektedir"

"Bütün şehit aileleri gibi bizim de tüm ihtiyaçlarımız devletimiz tarafından eksiksiz karşılanmaktadır. Allah'a çok şükür hiçbir ihtiyacımız yoktur. Çocuklarımın eğitim masrafları, devletimiz ve öğrenim gördükleri eğitim kurumları tarafından karşılanmaktadır. Rabbim, milletimize ve devletimize zeval vermesin. Bu tür gerçek dışı paylaşımlar ve haberler ailemizi üzmektedir. Tüm milletimizin bunu bilmesini isterim" ifadelerini kullandı.

Kayınbiraderi ile görüşüp cüzi bir miktar yatırdı

Eşinin şehit olduğu 2017'de oyuncu Müjdat Gezen'in, kayınbiraderi ile görüşüp banka hesaplarına cüzi bir miktar para yatırdığını aktaran Sekin, Akpınar'ın ise herhangi bir para yatırmadığını ifade etti.

O iftira ettiğin adam şehit Fethi sekinin çocuklarına burs veriyor. Sen ne yapıyorsun Ülken için bi anlatsana kaç tane şehit yakınına bakıyorsun

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.