Putin'den sömürgeci Batı'ya tarihi meydan okuma; "Açıkça satanistler..."

Putin'den sömürgeci Batı'ya tarihi meydan okuma; "Açıkça satanistler..."

Putin: "Bu sömürgeci dünya düzeni, yok olmaya mahkum!"

Rusya’nın Ukrayna’dan ele geçirdiği Herson, Zaporijya, Donetsk ve Luhansk bölgelerinin Rusya’ya katılması için gereken imzalar atıldı.

Vladimir Putin, yaptığı konuşmada, bu dört bölgenin "sonsuza dek Rusya'ya bağlı kalacağını" söyledi.

putin.jpg

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Ukrayna'dan ele geçirilen Herson, Zaporijya, Donetsk ve Luhansk bölgelerinin Rusya'ya katılmasını, Kızıl Meydan'da kutladı.

Binlerce kişinin katıldığı kutlamada, Putin gelenekselleşmiş "Hurra" ifadesini kullandı. Rus vatandaşları, hep bir ağızdan yeni bölgelerin, ülkelerine katılmasını kutladı, Putin'e destek verdi.

Vladimir Putin: "Vatanını Rusya olarak gören, Rus milli marşını söyleyen, Rus kimliğini ve Rusya'nın ruhunu benimseyen herkes benim milletimdendir. Onların acısı benim acımdır. Herson'daki, Zaporijya'daki, Donetsk'teki ve Luhansk'taki insanlara karşı hissettiğimiz budur. Onlar bizim kardeşimiz. Onlar, kendilerini Rusya'ya ait hissediyorlar. Onların acısı, bizim acımızdır."

"Batının elitleri açıkça satanistler..."

Vladimir Putin: "Batı'nın değerlerini istiyor muyuz? Anne ve baba yerine, ebeveyn 1 ve ebeveyn 2 mi gelsin? Çocuklarımızın cinsiyeti belli olmasın mı? Birileri istiyor diye cinsiyetlerini mi değiştirsinler? Geleneklerimizden ve değerlerimizden vazgeçip, bunu kabul etmemizi istiyorlar.

Batı'nın elitleri açıkça satanistler. Hz. İsa, 'Ayinesi iştir kişinin' demişti.

Batı'da bile bizi destekleyen milyonlarca insan var ve onların desteğinin farkındayız. Onlarla birlikteyiz. Sömürgeciliğe, zorbalara karşı beraber savaşıyoruz."

Vladimir Putin: "Batı sürekli para basıyor. Para tek başına karın doyurmuyor. İnsanlara yiyecek lazım. Para basarak enflasyonu yükseltiyorlar. Yoksullar daha da yoksullaşıyor.

"Sömürgeci dünya düzeni yok olmaya mahkum!"

Batı'nın elitleri, dünyada giderek yükselen gıda ve finans krizini çözmek istemiyor. Bu krizlerin sorumlusu da kendileri ve yaptıkları eylemlerdir.

Bu sömürgeci dünya düzeni, yok olmaya mahkum. Ancak bu sistemin efendileri, sonuna kadar savaşmaya devam edecekler. Dünyaya, zorbalık ve sömürgecilik dışında vadedecek hiçbir şeyleri yok."

vilademir-putin.jpg

"İstedikleri olmayınca tehdit ediyorlar!"

Vladimir Putin, ABD'nin Türkiye'ye yönelik yaptırım tehdidine gönderme yaptı: "ABD, istediklerini elde etmek için kendi müttefiklerine dahi yaptırım tehdidinde bulunuyor. İstedikleri bir şey yerine getirilmezse ya tehdit ediyorlar, ya yaptırım uyguluyorlar."

Vladimir Putin: "Batı ülkeleri, yıllardır diğer ülkelere demokrasi getirmekten bahsediyor. Ancak tam tersi oldu. Sadece sömürgecilik ve kölecilik getirildi. Dünya düzeni demokratik değil. Özgürlükler yok. ABD, nükleer silahlarını Japonya'ya karşı iki defa kullandı. Sadece güç gösterisi yapmak için, Almanya'nın şehirlerini yerle bir etti. Tek amacı dünyayı tehdit etmek ve korkutmaktı. Ve tabii ki bizim ülkemizi. Vietnam'da kimyasal silahlar kullandılar ve her yeri vurdular. Kore'yi ve Japonya'yı işgal ettiler. Almanya'yı işgal altında tuttular. Ve şimdi kendilerini ortak ve müttefik olarak tanıtıp bu işgale devam ediyorlar.

Kimyasal silahlar üretip insanlar üstünde gizlice deniyorlar. Bunların ulu bir amaç uğruna olduğunu iddia ediyorlar. Şimdi Ukrayna'dan tahıl alıyorlar. Peki bu tahıllar nereye gidiyor? Bu tahılların yoksul ülkelere gitmesi gerekiyordu. Ancak neredeyse hepsi Avrupa'ya gitti. Sadece yüzde 5'i yoksul ülkelere gitti. ABD'nin elitleri yine herkesi kandırdı.

Uluslararası terörizm, Kuzey Akımı 1 ve 2'yi patlattı. Bunun kime fayda sağlayacağı ortada. ABD, güç gösterisi yaptı. ABD, daha da genişlemek istiyor. NATO, genişlemek istiyor. Bu yüzden sınırımıza yakın yüzlerce askeri üsleri mevcut."

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.