İtalyan Vekil, Bill Gates’in tutuklanmasını talep etti.

İtalyan Vekil, Bill Gates’in tutuklanmasını talep etti.

İtalyan Vekil Sara Cunial, yargıç kökenli başbakana “Bill Gates telefon ettiğinde kendisini doğrudan insanlığa karşı suç işlemekten Uluslararası Ceza Mahkemesine sevk edin” diye seslendi.

Uzun zamandır pandemi uyarısında bulunan, aşı yatırımı yapan ve Çin ile işbirliği içinde pandemiyi çıkarmak ve aşıdan servetine servet katmak hesabı yapmakla suçlanan ABD’li teknoloji devi, bu kez Roma milletvekili Sara Cunial tarafından ‘aşı suçlusu’ ve ‘küreselci maşa’ olarak nitelendi.

Aşı karşıtı olarak tanınan Sara Cunial, geçen hafta parlamentoda daha önce eşi benzeri duyulmamış bir konuşma yaptı.

Diğer milletvekillerini ‘zorunlu Korona virüs aşısı olasılığını reddetmeye’ çağıran Vekil, ‘zorunlu aşının yolsuz elit kesimlerin ve derin devletin dayatması’ olduğunu’ savundu.

Aşı seferberliğinin gerisinde Bill Gates’in bulunduğunu öne süren popülist siyasetçi, “Gates on yıllardır nüfus azaltma politikaları ve küresel siyaset üzerinde diktatöryel kontrol planları üzerinde çalışıyor, böylece tarım, teknoloji ve enerji alanlarında üstünlüğü ele geçirmeyi amaçlıyor” dedi. 

Kurduğu vakıfla az gelişmiş ülkelerde aşı kampanyaları yürüten Gates’i ‘Afrika’da milyarlarca kadını kısırlaştırmak, Hindistan’da yüz binlerce çocuğu sakat bırakmakla’ suçlayan Sara Cunial, ‘genetiği değiştirilmiş organizmalar’ ve ‘5G teknolojisini’ de milyarder yatırımcının ‘günahları’ arasında saydı.

Ayrıca Cunial, “Tüm bunların asıl amacı mutlak kontrol. Tümden hükmederek egemenliği ve özgür ihlal edip insanları kobaya, köleye dönüştürmek” iddiasında bulundu.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.