AB Büyükelçiliğin'den resmen "i.nelik"; Bu bayrağı bir Müslüman ülkede göndere çektiler!

AB Büyükelçiliğin'den resmen "i.nelik"; Bu bayrağı bir Müslüman ülkede göndere çektiler!

Nasıl lânetli bir birlikse artık bu Avrupa Birliği, bütün renklerle birlikte gökyüzünü de böyle kirlettiler!

Renkleri de kirlettiler, gökyüzünü de... Lanetli birlik...

Avrupa Sapkınlığın ne kadar "benimsendiği" ve "özümsendiği" bir birlik olduğunu bir kere daha gösteri.

Bu kere daha, Müslüman bir ülkede, kendi "cinsî sapkınlıklarını" insanlığın gözüne sokarak bir rezalete daha imza attılar.

Hıristiyanlığın Tanrısı'nın da lânetlediği bu sapkınlığın bu derece "benimsenmiş" olması, ilginçtir, kimseye de pek şaşırtıcı gelmiyor!

AB'nin Irak Büyükelçiliğinin resmi Twitter hesabından LGBT bayrağının göndere çekildiği fotoğrafla birlikte, "Kanada ve İngiltere'nin Irak büyükelçilikleriyle birlikte 17 Mayıs Uluslararası Homofobi Karşıtlığı Günü ve LGBT farkındalığı için bayrağı göndere çekiyoruz." ifadeleri kullanıldı.

ab-irakta-lgbt-bayragi-cekti.jpg

Irak Meclisi Başkan Yardımcısı Beşar Haddad, resmi bir kurum tarafından LGBT bayrağının göndere çekilmesine sert tepki gösterip eylemi kınadı.LGBT Bayrağının dikilmesini sorumsuz ve gayriresmi bir şekilde tanımlayarak, bu davranışla Irak'ın dini ve toplumsal değerlerine ilişkin kırmızı çizgilerin ihlal edildiğini kaydetti. Haddad, "En kısa zamanda o bayrağın aşağı indirilmesi, özür dilenmesi ve bir daha yaşanmaması gerekiyor." ifadelerini kullandı.

Haddad, "Ülkemizde LGBT bayrağının göndere çekilmesine izin vermiyoruz. Irak Dışişleri Bakanlığı ve ilgili kurumlar olayın takibinde kalmalılar." değerlendirmesinde bulundu.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.